برای پیشگیری از شیوع كووید انگلیسی؛

پروازهای ورودی و خروجی خوزستان ۷۰ درصد كم شد

پروازهای ورودی و خروجی خوزستان ۷۰ درصد كم شد

به گزارش کونفه مدیرکل فرودگاه های خوزستان با اشاره به اینکه قبل از این روزانه 30 پرواز ورودی و 30 پرواز خروجی در فرودگاه های استان انجام می شد اظهار داشت: بمنظور پیش گیری از شیوع کرونای انگلیسی همه شرکت های هواپیمایی موظف به کاهش 70 درصدی پروازها از فرودگاه های استان شده اند.


سید مهدی رزاز روز دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: کاهش تعداد پروازها به خوزستان برمبنای ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری اعمال شده است و همه شرکت های هواپیمایی موظف به رعایت آن هستند.
وی اضافه کرد: همین طور از امروز نیروهای دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای تست سریع از مسافران در محل فرودگاه شهید قاسم سلیمانی اهواز مستقر شده اند و در صورتیکه نتیجه تست مسافران مشکوک اعلام گردد، فرد باید نسبت به انجام تست PCR اقدام نماید.
مدیرکل فرودگاه های خوزستان اضافه کرد: این اقدامات باتوجه به شرایط خاص استان خوزستان در پیش گیری از انتقال کرونای انگلیسی ازطریق خطوط پروازی در حال انجام می باشد.
رزاز اشاره کرد: اقدامات لازم برای رعایت ابلاغیه های ستاد کرونا با جدیت در فرودگاه های استان خوزستان دنبال و اجرا می شود.
بر اساس ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشور در خصوص کاهش ۷۰ درصدی پروازها، تعداد پروازهای فرودگاههای استان به روزانه پنج پرواز ورودی و پنج پرواز خروجی منجر می گردد.منبع:

1399/12/11
22:50:40
0.0 / 5
927
تگهای خبر: پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
کونفه