همكاری ناجا با منابع طبیعی برای برخورد با متخلفان و قاچاقچیان چوب

همكاری ناجا با منابع طبیعی برای برخورد با متخلفان و قاچاقچیان چوب

كونفه: معاون مهندسی نیروی انتظامی در نشست با رئیس سازمان جنگل ها بر همكاری مشترك ناجا با منابع طبیعی برای برخورد با متخلفان اراضی ملی و قاچاقچیان چوب تاكید نمود.به گزارش کونفه به نقل از ایسنا سردار محمدرضا اسحاقی در نشست هم اندیشی با مسعود منصورگفت: عرصه هایی که در اختیار نیروی انتظامی است برای حفظ و نگهداری و ایجاد فضای سبز نیازمند آموزش از طرف منابع طبیعی است. بدین جهت همکاریهای دوجانبه در زمینه فرهنگسازی برای حفظ منابع طبیعی و فضای سبز بسیار موثر خواهد بود.

معاون مهندسی نیروی انتظامی اضافه کرد: باتوجه به گستردگی عرصه های منابع طبیعی حوادث مختلفی آنرا تهدید می کند که نیازمند همکاریهای مشترک است.

در ادامه منصور اظهار داشت: یگان حفاظت منابع طبیعی در سراسر کشور با گشت و مراقبت شبانه روزی از منابع طبیعی حفاظت می کند.

وی اضافه کرد: ساماندهی حافظان منابع طبیعی در دستور کار سازمان جنگل ها قرار دارد و نیروهای حفاظتی در سراسر کشور با لباس متحدالشکل و مجهز به امکانات حفاظتی با خودروی آرم دار به گشت و مراقبت در جنگل ها و مراتع می پردازند.

رییس سازمان جنگل ها از همکاری ناجا با منابع طبیعی استقبال کرد و اظهار داشت: عرصه های منابع طبیعی بسیار وسیع و گسترده است و منابع طبیعی بدون مشارکت مردم و حمایت های قضایی و پشتیبانی نیروی انتظامی در صیانت از جنگل ها و مراتع نمی تواند به موفقیت برسد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، توسعه همکاری ها و هماهنگی برای تشدید اقدامات حفاظتی عرضه های منابع طبیعی، توسعه زراعت چوب و فضای سبز در اراضی در اختیار نیروی انتظامی از مهمترین محورهای این جلسه بود.

منبع:

1399/09/05
12:58:21
5.0 / 5
934
تگهای خبر: آموزش , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
کونفه