مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد

به گزارش كونفه مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: میانگین شاخص كیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۸ وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس را نشان داده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به وضعیت کیفیت هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز عنوان کرد: هم اکنون شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: بر این اساس شاخص کلی هوای منطقه مرکزی شهرستان اصفهان طی امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۲۵ هم در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد با شاخص ۱۷۰، پروین با شاخص ۱۵۴ و سگزی با شاخص ۱۵۱ در وضعیت قرمز قرار دارد، افزود: کیفیت هوا در ایستگاه استانداری با شاخص ۱۲۹، خرازی با شاخص ۱۳۳، دانشگاه با شاخص ۱۳۵ و رودکی با شاخص ۱۰۷ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
وی اظهار داشت: کیفیت هوا در شهرستان های شاهین شهر، مبارکه و نجف آباد به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۸۶، ۷۲ و ۸۸ در وضعیت سالم قرار دارد.


منبع:

1399/08/19
22:56:45
5.0 / 5
1065
تگهای خبر: آب , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
کونفه