کمپین بیمه شخص واحد تحولی در صنعت بیمه

کمپین بیمه شخص واحد تحولی در صنعت بیمه

کمپین بیمه شخص واحد بعنوان یکی از بزرگترین کمپین های صنعت بیمه در حوزه درمان، توسط بیمه دی در سرتاسر کشور شروع به کار کرد.کمپین جدید این شرکت با هدف معرفی بیمه شخص واحد بعنوان بیمه درمان انفرادی به تمامی هموطنان بخصوص کسب وکارهای آزاد و خویش فرما، از هفته آخر مردادماه در سرتاسر کشور شروع شده است و به مدت دوماه ادامه خواهد داشت.
هدف اصلی کمپین شخص واحد، پشتیبانی از افرادی است که به علت عضو نبودن در سازمان یا شرکتهای بیشتر از ۵۰ نفر، امکان دریافت بیمه درمان تکمیلی را ندارند. به همین خاطر افراد مشغول در کسب وکارهای آزاد، استارتاپ ها، فریلنسرها، مشاغل خانگی، دانشجویان، بازاریان، مغازه داران، خویش فرمایان، زنان خانه دار و موارد مشابه از بارزترین مخاطبان این طرح به شمار می روند.
با عنایت به افزایش هزینه های درمانی و عدم دسترسی بعضی از هموطنان به بیمه های پایه، شرکت بیمه دی با در نظر گرفتن نیازهای جامعه مبادرت به طراحی این محصول کرده است که مزیت های قابل توجهی نسبت به بیمه های درمان تکمیلی را شامل می شود. این خدمت در سه طرح «سه ستاره» برای پوشش هزینه های درمانی ضروری، «چهار ستاره» برای پوشش هزینه های درمانی پرتکرار و «پنج ستاره» برای پوشش جامع، برای تمامی هموطنان قابل عرضه است.


متقاضیان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره بیمه ای و خرید این بیمه نامه و سایر بیمه نامه های شرکت بیمه دی به سایت شرکت بیمه دی به نشانی https: //www.dayins.com و همینطور به شعب و دفاتر نمایندگی در سرتاسر کشور مراجعه کرده و یا با شمار ۱۶۷۱ (بدون کد شهری) تماس حاصل فرمایند.منبع:

1400/06/29
13:32:21
5.0 / 5
606
تگهای خبر: بازار , درمان , سایت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
کونفه