دستور فوری وزیر کشور برای پیگیری درمان نوجوان فداکار ایذه ای

دستور فوری وزیر کشور برای پیگیری درمان نوجوان فداکار ایذه ای

کونفه: وزیر کشور در تماس با استانداران اصفهان و خوزستان، خواهان پیگیری عاجل درمان «علی لندی» نوجوان فداکار ایذه ای و رسیدگی به خانواده او برای تأمین هزینه های درمان این نوجوان ایثارگر شد.


به گزارش کونفه به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در تماس با عباس رضایی استاندار اصفهان به وی مأموریت داد تا با حضور مستقیم در بیمارستان، وضعیت درمانی نوجوان فداکار ایذه ای را پیگیری و نتیجه را به وزیر کشور گزارش کند.
وزیر کشور همینطور در تماس، با صادق خلیلیان استاندار خوزستان به وی مأموریت داد تا ضمن رسیدگی به وضعیت خانواده علی لندی تا حد امکان هزینه های درمان وی از سوی استانداری تأمین گردد.
در پی وقوع آتشسوزی در یکی از محلات شهر ایذه که منجر به گرفتاری دو زن میان سال و مسن در آن خانه شد، علی لندی نوجوان ۱۵ ساله، قبل از رسیدن نیروهای امداد رسان و آتش نشانی به محل، با فداکاری به دل آتش زد تا دو نفر نیازمند را نجات دهد. میزان سوختگی این نوجوان فداکار، وی را راهی بیمارستان کرد.
علی لندی با بیشتر از ۹۰ درصد سوختگی در وضعیت نامساعدی قرار دارد و بعد از اقدامات اولیه در بیمارستان طالقانی اهواز برای سیر مراحل درمان به بیمارستانی در اصفهان اعزام شد.


منبع:

1400/06/28
20:15:17
5.0 / 5
584
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
کونفه