وزیر بهداشت:

بحران کرونا موفقیت و خدمات رسانی قشر سلامت را نشان داد

بحران کرونا موفقیت و خدمات رسانی قشر سلامت را نشان داد

به گزارش کونفه وزیر بهداشت،  درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: بحران کرونا چهره واقعی و تلاش قشر سلامت را در ارائه خدمت رسانی بعنوان مدافعان به جامعه نشان داد که این موفقیت بزرگی است.


به گزارش خبرنگار بهداشت و سلامت ایرنا، بهرام عین اللهی عصر چهارشنبه در مراسم تکریم از زحمات نمکی وزیر سابق بهداشت اضافه کرد: امروز بیش از ۲۰۰ شهید سلامت در کشور داریم و باید قاطعانه و شجاعانه در راه خدمتگزاری به مردم پیش رویم.
وی گفت: قبل از بحران کرونا، تصویر وحشتناکی از جامعه پزشکی که سودجو و فرصت طلب هستند در جامعه بود ولی بحران کرونا چهره واقعی این قشر را نشان داد و این موفقیت بزرگی است.
عین اللهی اشاره کرد: امروزه در پیج و حمایت تاریخ بسر می بریم که این بحران کرونا در کشور کم نظیر است، در دوران هشت سال دفاع مقدس تعداد شهدا ۲۳۰ هزار بود ولی این بیماری منحوس موجب مرگ بیش از ۱۰۰ هزار نفر شده است.
وزیر بهداشت اشاره کرد: مردم کشورمان در طول تاریخ در مقابل همه چیز ایستاده اند و این بحران را با کمک یکدیگر بسر می بریم.
وی اشاره کرد: دکتر نمکی زحمات زیادی برای ارتقای سیستم سلامت به ویژه در بحران کرونا کشیدند و نیاز داریم به ما نیز در این راه کمک کنند.
عین اللهی اشاره کرد: جمهوری اسلامی از لحاظ نیروی انسانی در زمینه سیستم سلامت در منطقه حرف اول را می زند و با وجود تحریم ها و کمبود امکانات و تجهیزات، ما دارای نیروی انسانی دانشمند و متدین هستیم.
ناگفته های زیادی برای مردم دارم
دکتر سعید نمکی وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این مراسم اظهار داشت: ناگفته های زیادی برای مردم دارم که در این روزها آنها را می نگارم و به اطلاع مردم می رسانم.
وی اشاره کرد: برای ارتقای سیستم سلامت و طرح تحول و به ویژه بحران کرونا همکارانم زحمات زیادی کشیدند که از آنها تشکر می کنم.
نمکی با اظهار تاسف از برخی بداخلاقی ها درباب عملکرد وی در وزارت بهداشت، اظهار داشت: با وجود اقدامات خوب حمایت برخی نهادها، مقام رهبری و مردم، حرف هایی زده شد و ما را تنها گذاشتند که روزی مردم خواهند فهمید.
وی اشاره کرد: کجای دنیا، وزیر بهداشت می رود واکسن بیاورد بموقع به استحضار مردم می رسانم که برخی نگذاشتند واکسن وارد شود و از این بی مهری ها غصه نخورید.
نمکی اظهار داشت: از مدافعان سلامت، معاونان، مدیران، روسای دانشگاه ها و همه همکارانم در همراهی شان تشکر می کنم که زحمات زیادی به ویژه در بحران کرونا انجام دادند.


منبع:

1400/06/10
23:57:52
5.0 / 5
343
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
کونفه