مرکز واکسیناسیون کرونا شهدای رهنان

مرکز واکسیناسیون کرونا شهدای رهنان

استاندار اصفهان اظهار داشت: در روزهای شیوع ویروس کرونا بسیج و سپاه همراه همیشگی برای عبور از این بحران بودند و لازم است مردم واکسیناسیون کرونا را جدی بگیرند.به گزارش کونفه به نقل از خبر آنلاین از اصفهان، عباس رضایی، اظهار نمود: از روز نخست شیوع ویروس کرونا تمام دستگاه با همدلی و هماهنگی اهتمام بر این داشتند تا بتوانیم از این بحران هم عبور کنیم؛ بحرانی که باتوجه به تحریم های اقتصادی مسائل عدیده ای به همراه داشت.
وی اضافه کرد: از روز نخست در جلسات ستاد استانی مقابله با کرونا، فرمانده سپاه صاحب الزمان برای عبور از بحران کرونا با جمله «ما آماده ایم» قوت قلب می بخشید و در همه زمینه ها برادران سپاه و بسیج به یاری مردم شتافتند که جای تشکر و قدردانی دارد.
استاندار اصفهان اشاره کرد: در یک سال و نیم اخیر فعالان جبهه سلامت هم زحمات زیادی کشیدند که کوشش های رییس دانشگاه علوم پزشکی و رییس بیمارستان صدوقی فراموش نشدنی است.
وی افزود: در جلسه اخیر ستاد استانی مقابله با کرونا، وضعیت نگران کننده استان اصفهان بررسی گردید و باز هم سپاه و بسیج برای کنترل وضع موجود کرونا پیش قدم شده اند و یاری رسانی می کنند که می توان به توسعه مراکز تجمیعی واکسیناسیون اشاره نمود.
رضایی افزود: برای کنترل و مهار ویروس کرونا چاره ای جز تسریع روند واکسیناسیون نیست. این در حالیست که برای تامین واکسن کرونا کارشکنی ها و بدعهدی های فراوانی شد و همین به فرصتی بدل گشت تا متخصصان در اقصی نقاط کشور برای تولید واکسن داخلی اقدام نمایند که نمونه آن واکسن کوبرکت است که توسط رهبر معظم انقلاب مورد استفاده قرار گرفت.
وی اظهار داشت: توسعه مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا، به همت سپاه و بسیج می تواند روند واکسینه شدن شهروندان در مقابل ویروس کرونا را شتاب بخشد چونکه هر فردی که از مرگ نجات یابد، «حسنه» است.48


منبع:

1400/05/11
21:58:33
5.0 / 5
424
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
کونفه