ممنوعیت سفر به تفرجگاه های باغ بهادران و چادگان

ممنوعیت سفر به تفرجگاه های باغ بهادران و چادگان

به گزارش کونفه سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: هرگونه سفر به شهرستانهای قرمز و نارنجی استان اصفهان وتفرجگاه هایی نظیر باغ بهادران و چادگان، ممنوع می باشد.آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگارخبرآنلاین اظهار نمود: افزایش موارد مثبت کرونا و تعداد بستری های سرپایی نشان داده است وضعیت استان اصفهان در پیک پنجم کرونا هر روز بحرانی تر می شود.
وی اضافه کرد: تست نیمی از بستری های سرپایی در استان اصفهان مثبت می شود که نگران کننده است و امکان دارد زودتر از موعد برنامه ریزی شده بیمارستانهای بیشتری درمدار خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا قرار گیرند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه در حال حاضر بیمارستانهای امین و خورشید بیمارستانهای مرجع کرونا هستند، اخطار داد: هرگونه سفر به شهرستانهای قرمز و نارنجی استان اصفهان و تفرجگاه هایی نظیر باغ بهادران و چادگان، ممنوع می باشد و با عنایت به بازگشایی زاینده رود، هرگونه تجمع افراد بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی می تواند به بحرانی شدن وضع موجود دامن بزند.
وی اضافه کرد: در شبانه روز گذشته از سه هزار و ۲۲۱ بیمار مشکوک به کرونا هزار و ۲۸۱ مورد قطعی شناسایی شد و ۲۸۹ نفر از این بیماران در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۷۴ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده اند، افزود: این در شرایطی است که هنوز هزار و ۲۳۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.
وی افزود: ۱۷۱ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت های ویژه نگهداری می شوند.
نجیمی ضمن اشاره به مرگ و میر۶ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته سه مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.
48


منبع:

1400/04/22
20:38:10
5.0 / 5
459
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
کونفه