واكنش دادگستری به صحبت های مهرعلیزاده درباره دریافت واكسن كرونا توسط كاركنان قضائی شیراز

واكنش دادگستری به صحبت های مهرعلیزاده درباره دریافت واكسن كرونا توسط كاركنان قضائی شیراز

تسنیم نوشت: دادگستری استان فارس پیرامون تزریق واکسن کرونا به تعداد اندکی از کارکنانی که عمدتا دارای بیماریهای خاص و زمینه ای و خطرناک بودند، توضیحاتی ارائه نمود.در جریان سومین و آخرین دور مناظرات انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، محسن مهرعلیزاده مبادرت به نمایش فهرستی از افرادی کرد که واکسن کرونا دریافت کرده اند.
طبق اعلام مهرعلیزاده، چند تن از کارکنان دادگستری فارس واکسن کرونا را دریافت کرده اند در حالی که جزو اولویت های دریافت نبوده اند.
دادگستری استان فارس با انتشار اطلاعیه ای به توضیح واکسیناسیون عده اندکی از کارکنان خود پرداخته است.
در اطلاعیه دادگستری استان فارس آمده است؛ فقط در یکی از مجتمع های قضائی شیراز، تعداد ۳۵ نفر معادل ۵۰ درصد جمعیت مجتمع، همزمان به بیماری شدید کرونا مبتلا شدند و برخی از همکاران نیز به سبب مبتلاشدن به این ویروس فوت شدند. همین طور طی پنج روز متوالی ۷ نفر در زمینه ستاد دادستانی مرکز استان فارس گرفتار بیماری کرونا شدند.
این اطلاعیه می افزاید: کلانشهر شیراز بصورت متوالی و در مواعد مختلف در وضعیت قرمز یا نارنجی قرار داشت و با وجود این که دستگاه های اجرائی با حضور یک سوم یا یک دوم نیروها فعالیت می نمودند، دادگستری استان فارس به لحاظ کثرت مراجعین و عدم امکان تعطیلی و ضرورت پاسخگویی مناسب به مراجعین، با حضور تمام نیروی انسانی شامل کارکنان قضائی و اداری به فعالیت مستمر و شبانه روزی خود ادامه داد.
بر همین اساس، از آنجایی که فعالیت دادگستری استان فارس خصوصاً در زمینه دادسرا شبانه روزی است و حتی یک لحظه تعطیل بردار نیست و لازمه حضور مستمر و مداوم و مؤثر کارکنان و ایجاد انگیزه حضور، فراهم بودن شرایط حداقلی خصوصاً در زمینه سلامت است، برمبنای مصوبات شورای تامین استان ذیل استاندار و ستاد کرونای استان فارس و با موافقت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و به لحاظ ضرورت امر، آن هم بعد از دریافت واکسن از ناحیه کادر درمان و افراد اولویت دار، تعداد اندکی از کارکنانی که عمدتا دارای بیماریهای خاص و زمینه ای و خطرناک هستند، اقدام به تزریق واکسن کردند.
این خبر می افزاید؛ گویا رسیدگی به امور قضائی مردم و انجام موفق ماموریت مبارزه با فساد به مذاق تعدادی از چهره های سیاسی خوش نیامده که با توسل به بداخلاقی های انتخاباتی، واقعیات را تحریف کرده و اقدام قانونی و همراه با مجوز دادگستری فارس در واکسینه کردن کارکنان دارای بیماریهای زمینه ای ـ که طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و زوارت بهداشت جزو گروه های اولویت دار دریافت واکسن کرونا هستند ـ را دستاویز تخریب چهره رقیب انتخاباتی خود کند.
۴۷۲۳۷

1400/03/23
22:45:25
5.0 / 5
521
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
کونفه