واكسن كرونا در راه اصفهان

واكسن كرونا در راه اصفهان

به گزارش کونفه مسئول بیماریهای واگیر مرکز بهداشت اصفهان با اعلان اینکه علائم دریافت کنندگان واکسن کرونا طبیعی است، اظهار داشت: دور دوم واکسن کرونا در راه اصفهان است.رضا فدایی در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به اینکه ۷۳۰ دوز تخصیص یافته واکسن کرونا به اصفهان، در مرحله اول به پایان رسید، گفت: در اولین مرحله واکسیناسیون بخش مراقبت های ویژه بیمارستانها، به ۷۳۰ نفر واکسن کرونا تزریق شد.
وی اضافه کرد: هنوز محموله جدید واکسن کرونا به استان اصفهان تخصیص داده نشده است و به محض اینکه تخصیص داده شد مقدار آن اعلام می شود اما اساسا بیشتر از ۷۳۰ دوز دور اول خواهد بود.
گزارشی از کرونای انگلیسی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نداشتیم
مسئول بیماریهای واگیر مرکز بهداشت اصفهان با اشاره به اینکه بیمارستانهای معین کرونا در اولویت دریافت واکسن هستند، اظهار داشت: گزارشهایی دال بر علایمی نظیر سرماخوردگی و تب خفیف از دریافت کنندگان واکسن کرونا داشتیم که نشان دهنده تحریک سیستم ایمنی دریافت کنندگان است که طبیعی است.
وی بیان داشت: تزریق واکسن کرونا در برخی از بیمارستانهای استان اصفهان انجام شده است و هنوز برخی از کادر مراقبت های ویژه بیمارستانها باقی مانده است که با تخصیص دور دوم واکسن کرونا، واکسیناسیون از سر گرفته می شود.
فدایی با اشاره به اینکه هنوز گزارشی از کرونای انگلیسی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ثبت نشده است، اشاره کرد: ویروس کرونا شامل انگلیسی یا غیرانگلیسی تحت یک پروتکل بهداشتی و اصول پیشگیری ودرمان تفاوتی ندارد و مبانی کنترل کرونا انگلیسی بر طبق همان ضوابط گذشته است.
46


منبع:

1399/11/28
21:27:38
0.0 / 5
869
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
کونفه