با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۵۹؛

هوای اصفهان برای عموم شهروندان ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای عموم شهروندان ناسالم می باشد

به گزارش کونفه مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 159 برای عموم شهروندان ناسالم اعلام می شود.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان گفت: میانگین شاخص کیفی هوا در این شهر طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۵۹ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.
وی اضافه کرد: روز گذشته نیز میانگین شاخص کیفی هوا در اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۴۰ بیان کننده حاکمیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در این شهر بوده است.
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون شاخص کیفی در ایستگاه های احمد آباد ۱۶۷، استانداری ۱۷۲ ف خرازی ۱۵۶ و دانشگاه ۱۷۱ در وضعیت ناسالم برای عموم گزارش می شود، افزود: کیفیت هوا در ایستگاه های پروین با شاخص ۱۲۹ و سگزی با شاخص ۱۳۶ برای گروه های حساس ناسالم اعلام شده است.
وی درباب شاخص کیفی هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان نیز اظهار داشت: هم اکنون شاخص کیفی هوا در مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۶ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و در نجف آباد نیز با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۱ در وضعیت سالم گزارش شده است.


منبع:

1399/09/24
13:47:46
5.0 / 5
955
تگهای خبر: آب , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
کونفه