حیله ای خطرناك برای درمان كرونا سفیدكننده ها خوراكی نیستند!

حیله ای خطرناك برای درمان كرونا سفیدكننده ها خوراكی نیستند!

كونفه: از آنجائیكه موارد خیلی از مبتلاشدن به ویروس كرونا در اطراف جهان مشاهده شده است، این شرایط فرصتی را برای فروشندگان تقلبی به وجود آورده تا بتوانند محلول های خطرناك سفیدكننده خودرا بمنظور درمان بیماری های مالاریا، سرطان و حتی اوتیسم به فروش برسانند.از طرفی برخی ادعا می كنند كه استفاده از محلول كلرید دی اكسید می تواند سبب درمان و محافظت در مقابل ویروس كرونا شود. اما سازمان غذا و دارو FDA آگهی داده است كه نه تنها درمان شناخته شده ای برای این ویروس وجود ندارد بلكه این سفیدكننده های صنعتی می توانند عواقب سنگینی مانند نارسایی كبدی داشته باشند.
محلول معدنی معجزه آسا كه به صورت آنلاین در بعضی كشورها به فروش میرسد در واقع تلفیقی از ۲۸ درصد سدیم كلرید در آب مقطر است و به مصرف كنندگان گفته می شود تا با اضافه كردن یك اسید مانند آب لیمو یا سركه به آن، محلول را فعال سازی كنند.

ویروس كرونا به كلرین دی اكسید حساس است اما این به مدلول نوشیدن آن نیست!
نظریه استفاده از كلرین دی اكسید هنگامی شدت گرفت كه گفته شد كرونا در فهرست پاتوژن های نابود شده توسط محلول كلرین دی اكسید قرار می گیرد. این محلول در واقع بعنوان ضد باكتری و ضدعفونی كننده در تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد اما مقدار مورد استفاده آن در آب بسیار اندك است و مصرف مستقیم آن بسیار خطرناكست.
به گفته سازمان FDA، هیچ تحقیقی وجود ندارد كه نشان دهد استفاده از این محلول های معدنی معجزه آسا می تواند كرونا یا هر بیماری و ویروس دیگری را درمان و یا از مبتلاشدن به آن جلوگیری كند.
sciencealert.com ۲۱۲۱منبع:

1398/12/13
13:53:35
5.0 / 5
3480
تگهای خبر: آب , آنلاین , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
کونفه