مهلت پزشكان برای نصب كارتخوان تمدید خواهد شد ؟

مهلت پزشكان برای نصب كارتخوان تمدید خواهد شد ؟

به گزارش كونفه رئیس سازمان امور مالیاتی استان تهران با تاكید بر اینكه مهلت پزشكان برای نصب كارتخوان تمدید نخواهد شد، اظهار داشت: تعداد خیلی كمی از پزشكان شاید در حدود 1، 2 درصد ثبت نام كرده اند و این آمار با وجود مهلت اندك باقی مانده جای نگرانی دارد.


محمدرضا نوری رئیس سازمان امور مالیاتی استان تهران در برنامه «تهران بیست» دیشب درباره وضعیت زیرساخت های لازم برای نصب كارتخوان در مطب پزشكان اظهار داشت: حدود ۱۰ شركت از ۱۲ شركت پی اس پی این خدمات را ارائه می دهند و عملا هم اكنون، مشكل زیر ساختی برای نصب كارتخوان ها وجود ندارد.

نوری با اشاره به تعداد قابل توجه پزشكان در كشور بویژه تهران اضافه كرد: طبق آمارهای موجود، تعداد خیلی كمی از پزشكان شاید در حدود ۱، ۲ درصد ثبت نام كرده اند و این آمار با وجود مهلت اندك باقی مانده (۱۱ روز) جای نگرانی دارد بویژه اینكه این مهلت به هیچ عنوان از طرف سازمان امور مالیاتی تمدید نخواهد شد. امیدواریم پزشكان تلاش كنند تا سریعتر ثبت نام كنند.

وی ادامه داد: طبق آماری كه گرفته ام زیر ۳ هزار پزشك در سامانه سازمان امور مالیاتی ثبت نام كرده اند.

بتازگی علی رستم پور مدیركل دفتر تنظیم مقررات و نظارت بر برون سپاری سازمان امور مالیاتی در مصاحبه با یكی از روزنامه ها درباره فراخوان این سازمان درباره فراخوان این سازمان برای ثبت نام در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه فروشگاهی (كارتخوان بانكی) با عنایت به بند «ی» تبصره ۶ قانون بودجه ۹۸ اظهار داشته بود: «در این طرح تنها آن دسته از پزشكان و واحدهای درمانی كه به صورت شخصی كار می كنند و دارای پروانه مالیاتی هستند، مشمول قانون می شوند. حسب برآوردها تا ۸۰ هزار پزشك كه به صورت مستقل كار می كنند مشمول خواهند شد».

بر طبق این گزارش، مهلت پزشكان برای ثبت نام در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه فروشگاهی (كارتخوان بانكی) در تاریخ ۱۵ شهریورماه به اتمام می رسد. 2323


منبع:

1398/06/06
13:59:39
5.0 / 5
5020
تگهای خبر: پزشك , ثبت نام , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
کونفه