فواید سرم ویتامین C، سرم ویتامین سی برای روشن تر كردن پوست

فواید سرم ویتامین C، سرم ویتامین سی برای روشن تر كردن پوست

به گزارش كونفه ویتامین C یك آنتی اكسیدان است، این بدین مفهوم است كه می تواند از صدمه های وارده به سلول از جانب خورشید و محیط جلوگیری كند.healthline: بهترین راه برای محافظت، استفاده مستقیم ویتامین C روی پوست صورت است. اما یك دلیل وجود دارد كه نباید مركبات را به صورت مستقیم برروی گونه ها و صورت قرار داد.
هنگامی كه شما این كار را خودتان انجام دهید، هیچ كنترلی بر كیفیت و امن بودن آن ندارید. علاوه بر آن، امكان دارد اصلاً كارآمد نباشد. بنابراین است كه هنگام خوردن و یا نوشیدن مكمل ویتامین C كه بعنوان اسید اسكوربیك هم شناخته می شود، پوست ما فقط مقدار كمی از آنرا به دست می آورد. با این وجود، هنگامی كه ویتامین C به شكل سرم در می آید و از نظر شیمیایی ماهیت آن تغییر می كند، سبب می شود تا پوست ما مقدار بیشتری از ویتامین C را جذب نماید.
مزایای سرم ویتامینC كاهش چین و چروك محافظت و افزایش تولید كلاژن مراقبت در مقابل خورشید تنظیم و یك دست كردن رنگ پوست روشن كننده صورت محافظت در مقابل آلودگی و سایر رادیكال های آزاد

بهترین زمان جهت استفاده از این سرم، در بامداد و شب بعد از تمیز كردن پوست است.
ویتامین C خاصیت محافظت در مقابل نور یا Photoprotective دارد كه سبب كاهش استرس و رادیكال های آزاد شامل دود خودرو ها، دود سیگار و مواد شیمیایی می شود.
سرم ویتامین C مناسب یك سرم ویتامین c شرایط زیر را دارد: L-اسكوربیك اسید با غلظت ۱۰-۲۰ درصد ویتامین E یا گلوتاسیون و فرولیم اسید باید در بطری های شیشه ای تیره رنگ و بدون ورودی هوا باشد.
چه سرمی را نباید بهره برد
اگر پوست خشك یا حساسی دارید بهتر است كه از سرمی استفاده كنید كه غلظت اسیداسكوربیك آن كمتر از ۲۰ درصد باشد، مخصوصاً اگر بخواهید دو بار در روز از آن استفاده كنید. می توانید آنرا به همراه مرطوب كننده پوست هم استفاده كنید تا غلظت آن كمتر شود.
۲۱۲۱

1398/04/08
14:14:05
5.0 / 5
4557
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱