سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر؛

مردم به كمپین نذرآب بپیوندند، روزی یك بطری آب

مردم به كمپین نذرآب بپیوندند، روزی یك بطری آب

كونفه: سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر، با اشاره به خشكسالی در استان سیستان و بلوچستان، خواهان همراهی مردم با كمپین نذرآب شد.


به گزارش كونفه به نقل از مهر، حبیب درگاهی با اشاره به راه اندازی كمپین «نذر آب» در مناطق حادثه دیده و متاثر از خشكسالی در استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: در قالب این كمپین تلاش خواهیم كرد تا كمك های نقدی و غیرنقدی مردم كشور را جمع آوری كرده و در راه بهبود وضعیت معیشت، آب و زندگی مردم این استان محروم هزینه نماییم. وی ادامه داد: با عنایت به وقوع خشكسالی در استان های جنوبی و شرقی كشور، بخصوص سیستان و بلوچستان و راه اندازی كمپین «نذر آب» توسط جمعیت هلال احمر، طی بخشنامه ای از تمام استان ها درخواست كرده ایم با اتخاذ راهكارهای متنوع و بومی برای جلب حداكثری مشاركت های نقدی و غیر نقدی مردمی به منظور تانكر آب و آب های بسته بندی، در سطح شعب تابعه و مراكز استانی اقدام نمایند.
درگاهی با تاكید بر اینكه جمعیت هلال احمر بعنوان پیشرو در این حركت انساندوستانه نیازمند همراهی سایر نهادها و مردم است، اظهار داشت: امیدواریم با كمپین نذر آب، تا حدودی از مشكلات مردم محروم استان سیستان و بلوچستان كم نماییم. از همین رو، مردم می توانند با كمك های نقدی خود، جمعیت هلال احمر را در تامین تانكر آب و سایر نیازهای ضروری مردم این استان، همراهی كنند. سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر، اضافه كرد: مردم می توانند روزانه یك بطری آب نذر كنند.

1397/05/11
22:36:48
5.0 / 5
4660
تگهای خبر: آب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کونفه