رئیس مركز آموزش بیماری های پوست عنوان كرد؛

بررسی بیماری های شایع پوستی، جوش جوانی نیاز به درمان دارد

بررسی بیماری های شایع پوستی، جوش جوانی نیاز به درمان دارد

كونفه: رئیس مركز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشكی تهران، اظهار داشت: آكنه یا جوش جوانی نیاز به درمان هر چه زودتر داشته تا نتیجه بهتری دریافت شود.به گزارش كونفه به نقل از مهر، دكتر علیرضا فیروز، در ارتباط با برگزاری كنگره قاره ای درماتولوژی تصریح كرد: این كنگره ۵ تا ۷ اردیبهشت ۹۷ در سالن همایش های صدا و سیما به همت مركز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشكی تهران برگزار می گردد.
وی اضافه كرد: همكارانی از انجمن متخصصین پوست ایران، انجمن اروپایی لیزر پوست، مجمع انجمن های بین المللی جراحی پوست و زیبایی، آكادمی سلامت جهانی و شبكه بین المللی بیماری های التهابی پوست در برگزاری این كنگره مشاركت دارند و كمیته علمی داخلی كنگره با شركت رؤسای مراكز تحقیقاتی پوست و مراكز آموزشی پوست، همینطور انجمن متخصصین پوست ایران تشكیل شده است.
رئیس كمیته علمی كنگره قاره ای درماتولوژی با اشاره به اینكه مركز پوست و جذام دانشگاه علوم پزشكی تهران هر دو سال یكبار كنگره ای جهت تبادل علمی همكاران داخل و خارج از كشور در حوزه پوست برگزار می نماید، ادامه داد: عرضه آخرین اطلاعات علمی در زمینه بیماری های پوست، ایمونولوژی پوست، پوست در اطفال و بیماری های سیستمیك پوست و... از اهداف برگزاری این كنگره است.
فیروز بیان داشت: ۲۰۰ سخنرانی با شركت ۱۵۰ سخنران در این كنگره خواهیم داشت كه ۱۰۰ سخنران از ۳۳ كشور همچون آمریكا، آلمان، ایتالیا، هند، فرانسه، تونس، برزیل، كانادا، فیلیپین، تركیه، ژاپن و...، هم در كنگره حضور می یابند.
وی اظهار داشت: بیماری های شایع پوستی نظیر آكنه، حساسیت پوستی و ریزش مو و سالك همچون مباحث این كنگره بوده كه متخصصین صاحب نظر در این زمینه ها جدیدترین مباحث را مورد بحث و گفت وگو قرار می دهند.
رئیس كمیته علمی كنگره قاره ای بهاره درماتولوژی افزود: آكنه یا جوش جوانی نیاز به درمان هر چه زودتر داشته تا نتیجه بهتری دریافت شود و از اِسكار جلوگیری به عمل آید و اینكه گفته می گردد جوش خودش خود به خود خوب می گردد یا با داروی گیاهی می توان آن را كامل درمان كرد جایگاه علمی ندارد و نوع درمان هم بسته به شدت آكنه دارد.
فیروز افزود: چهار كارگاه در زمینه هایی همچون لیزر پوست، صدمه شناسی پوست، ترمیم اسكارها و درماتوسكوپی خواهیم داشت و ۱۰ كارگاه هم طی سه روز برگزاری كنگره برپا می گردد.
وی تصریح كرد: درماتوسكوپی در واقع استفاده از میكروسكوپ روی پوست و مو بوده و در این روش تشخیص بیماری ها بدون نیاز به نمونه برداری انجام می گردد كه در كشور ما این مورد جدید بوده و مباحث آن در كنگره مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد.

1397/01/26
14:51:52
5.0 / 5
5123
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
کونفه