رئیس كمیسیون بهداشت و درمان:

مشکلات جانبازان در تامین دارو جدی است

مشکلات جانبازان در تامین دارو جدی است

به گزارش کونفه رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارسال نامه ای به رئیس جمهور اظهار داشت: مشکلات جانبازان در حوزه تامین دارو جدی است و از این پس مشکلات آنها در ارتباط با تامین دارو را پیگیری خواهیم کرد.


به گزارش کونفه به نقل از ایرنا، حسینعلی شهریاری، شامگاه چهارشنبه در حاشیه آیین افتتاح مسجد خیرساز خاتم النبیین منطقه مهرشهر بیرجند در جمع خبرنگاران گفت: قبلا این مشکلات در ستاد ملی کرونا خدمت رئیس جمهور مطرح کردم و در ستاد ملی کرونا در هفته آتی هم مشکلات جانبازان را مطرح خواهم کرد.
وی اظهار داشت: در حوزه دارو اگر کشور مدیریت نشود، اساسا مسائلی برای مردم به وجود خواهد آورد.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی هدف از سفر به خراسان جنوبی را بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان این استان ذکر و افزود: تلاش ما این خواهد بود که خیرین را تشویق نماییم که در زمینه زیرساخت های بهداشتی خراسان جنوبی کمک کنند.
شهریاری بیان کرد: امروز بازدیدی از بیمارستان ایران مهر بیرجند انجام شد و از مشکلات و کمبودهای این بیمارستان باخبر شدیم.
وی با اشاره به این که ما مردم خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان به هم پیوسته هستیم و سالهاست با همدیگر زندگی می نماییم اظهار داشت: امیدوار هستم بتوانیم با کمک خیرین، اقدامات خوبی در امتداد ارتقای زیرساخت های بهداشتی خراسان جنوبی برداریم.
دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور افزود: امیدوار هستم خدا توفیق دهد که حضور خیرین از اقصی نقاط کشور را در خراسان جنوبی داشته باشیم چونکه در استان هایی از قبیل خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان نیاز است که زیرساخت های بهتری را در امتداد رفاه مردم ایجاد نماییم.
وی با اشاره به این که سوال می شود چرا خیرین سلامت، مسجد می سازند اظهار داشت: اصل و مبنای جمهوری اسلامی ایران مسائل اعتقادی و ایدئولوژی ما است.
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: مسجد جایگاه انقلاب بوده و اساسا در این پایگاه است که می توانیم به اهداف انقلاب اسلامی دست یابیم.
مسجد خیرساز خاتم النبیین منطقه مهرشهر با زیربنای هزار و ۵۰۰ مترمربع و با اعتبار سه میلیارد و ۲۵۰ میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور، نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولان به بهره برداری رسید.
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور از چند مرکز آموزشی، بهداشتی و درمانی در بیرجند نیز بازدید کرد.منبع:

1401/03/05
22:32:15
5.0 / 5
64
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
کونفه