زمان فعالیت برخی مراکز اهدای خون تهران افزوده شد

زمان فعالیت برخی مراکز اهدای خون تهران افزوده شد

به گزارش کونفه مدیرکل انتقال خون استان تهران اظهار داشت: همزمان با آغاز به کار و بازگشایی ۲ مرکز اهدای خون چیذر و ابوذر، ساعت فعالیت بعضی از مراکز اهدای خون برای خدمت بیشتر به مردم نوع دوست پایتخت افزایش پیدا کرد.


به گزارش کونفه به نقل از خبرگزاری ایرنا از انتقال خون استان تهران، محمدرضا مهدی زاده ضمن اشاره به افزایش ساعت فعالیت مراکز اهدای خون اظهار داشت: از آغاز خرداد و برپایه زمان بندی های جدید، مرکز اهدای خون وصال شیرازی همه روزه از ساعت ۸ بامداد تا ۱۰ شب، برای انجام این کار نجات بخش آماده خدمت رسانی به مردم نوع دوست تهران خواهد بود.
مدیرکل انتقال خون استان تهران اضافه کرد: مراکز جامع اهدای خون در شهرری، تهرانپارس و ستاری از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته و از ساعت ۸ بامداد تا ۲۰ و همینطور جمعه ها از ساعت ۹ بامداد تا ۱۹ آماده پذیرش داوطلبان اهدای خون خواهند بود.

مهدی زاده تصریح کرد: مراکز اهدای خون در رباط کریم و شهر قدس در همه ایام هفته به جز جمعه ها و از ساعت ۸ بامداد تا ۳ بعدازظهر و همینطور مرکز اهدای خون نارمک از شنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۸ بامداد تا ۱۹ چشم انتظار حضور مردم مهربان پایتخت برای نجات جان بیماران هستند.

مهدی زاده ضمن تاکید بر این که پنج مرکز اهدای خون استان تهران بدون تغییر و طبق زمان بندی قبل به فعالیت خواهند پرداخت، افزود: مراکز اهدای خون مترو امام خمینی(ره)، صدر، شهریار و ورامین از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت ۸ بامداد تا ۳ بعدازظهر و مرکز اهدای خون پیروزی هم از ساعت ۸ بامداد تا ۱۹ در تمام روزهای هفته به جز جمعه ها پذیرای علاقه مندان به فرهنگ انسان دوستانه اهدای خون خواهند بود.

مدیرکل انتقال خون استان تهران با بیان بازگشایی ۲ مرکز جدید اهدای خون در پایتخت، اظهار داشت: مرکز اهدای خون چیذر در منطقه یک و مرکز اهدای خون ابوذر در منطقه ۱۷ بعنوان دو مرکز جدید اهدای خون در ایام شنبه تا پنجشنبه هر هفته و از ساعت ۸ بامداد تا ۱۹ در خدمت همشهریان خواهند بود و امیدواریم با این روند افزایشی ساعت فعالیت و خدمت مراکز اهدای خون، شاهد رشد آمارهای اهدای خون مردم در راه تأمین نیازهای بیمارانی همچون سرطانی ها، دیالیزی ها، تالاسمی ها و هموفیلی ها باشیم.


منبع:

1401/02/31
21:17:57
5.0 / 5
202
تگهای خبر: بیمار , رشد , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
کونفه