روزانه ۲۵ بیمار كرونایی در بیمارستان سینا كارون بستری می شوند

روزانه ۲۵ بیمار كرونایی در بیمارستان سینا كارون بستری می شوند

به گزارش کونفه فرماندار شهرستان کارون از بستری متوسط روزانه ۲۵ بیمار کرونایی این شهرستان در بیمارستان سینا اطلاع داد و اظهار داشت: شهرستان کارون همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد.


معصومه خنفری پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: هم اکنون بار رفتن به مراکز درمانی شهرستان کارون زیاد است بنابراین از مردم تقاضا داریم این بیماری را جدی بگیرند.
تجمع خانوادگی و دورهمی عامل مهم انتشار بیماری است
وی تجمع خانوادگی و تماس با افراد خانواده را بیشترین موارد مبتلا شدن به بیماری در شهرستان کارون دانست و اضافه کرد: چندی قبل آمار بستری ها در شهرستان روند کاهشی داشت ولی حالا میزان ثابتی دارد.
فرماندار شهرستان کارون اظهار داشت: در بیمارستان سینا، بیمارانی از برخی شهرستان های استان بستری هستند که جزو آمار همان شهرستان ها لحاظ می شوند.
وی افزود: حالا در بیمارستان سینا، تعداد بیماران اهوازی بیشتر از شهرستان کارون است باآنکه بعضی از بیماران ما در بیمارستان های اهواز بستری بوده که جزو آمار شهرستان کارون محسوب می شوند.
ورود و خروج به شهرستان کارون ممنوع است
خنفری اظهار داشت: ورود و خروج به شهرستان کارون بخصوص در روزهای تعطیلات نوروز ممنوع می باشد و اعمال محدودیت ها به شدت اجرا می شود.
وی بیان نمود: از آنجائیکه شماره پلاک خودرو های شهرستان های اهواز، کارون، حمیدیه و باوی مشابه است ازاین رو فقط ورودی آبادان به کارون را بسته ایم و محدودیت های ترافیکی به صورت جدی اعمال می شود.
در حال حاضر هشت شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز و ۱۰ شهرستان در وضعیت نارنجی بسر می برند.منبع:

1399/12/29
14:03:25
0.0 / 5
684
تگهای خبر: آب , بیمار , بیمارستان , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
کونفه