ثبت لحظه به لحظه وقایع كرونایی در كشور

ثبت لحظه به لحظه وقایع كرونایی در كشور

به گزارش کونفه وزیر بهداشت اظهار داشت: رصدخانه وزارت بهداشت به صورت برخط تمام وقایع در ارتباط با مدیریت کرونا در کشور را لحظه به لحظه ثبت می کند.


به گزارش کونفه به نقل از خبر آنلاین و به نقل از وزارت بهداشت، سعید نمکی روز پنجشنبه در حاشیه جلسه کمیته کشوری بیماری کرونا که با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهارداشت: همدلی و وفاقی که حالا بین این وزارتخانه و وزارت کشور چه قبل و چه پس از تشکیل قرارگاه کرونا وجود داشت، از رازها و عوامل موثر در توفیقاتی است که این مدت کسب شده است. وی خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت تابحال جلساتی مکرر در مورد کرونا در وزارت کشور با وزیر برگزار کرده که امروز هم یکی از این نشست ها در رصدخانه که ابزار بسیار هوشمندی برای رصد بیماری در سرتاسر کشور است اضافه کرد: می توان با استفاده از این ابزار نقاط صدمه پذیر را بیشتر شناخت و در شیوه مدیریت های خود از آن کمک گرفت.
وزیر بهداشت ضمن اشاره به تجهیز ابزار موجود تصریح کرد: با تحقق این مورد می توان طوفان هایی که حالا دنیا را دربرگرفته چنانچه برای کشور ما هم در راه باشد را ارزیابی و راهکارهای مبارزه هوشند با ویروس را دنبال کرد.
نمکی خاطرنشان کرد: امید است همدلی و وفاق مستمر که حالا بین مجموعه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا وجود دارد، همواره ادامه داشته باشد تا به پیشرفت امور کمک نماید. 47231


منبع:

1399/10/11
18:38:41
0.0 / 5
1020
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
کونفه