آغاز توزیع كارت آزمون دكتری از دوشنبه

آغاز توزیع كارت آزمون دكتری از دوشنبه

به گزارش كونفه داوطلبان شركت در آزمون دكتری سال ۹۹ از روز دوشنبه ۶ مرداد می توانند با رفتن به سایت سازمان سنجش آموزش كشور، پرینت كارت ورود به جلسه خویش را دریافت نمایند.


به گزارش کونفه به نقل از ایسنا، کارت شرکت در آزمون داوطلبان دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۹۹ از روز دوشنبه ۶ مرداد ماه سالجاری برای مشاهده و پرینت از راه سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.
همه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون فوق، برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده با رفتن به سایت سازمان سنجش و وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (شامل نام خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه کنند و برپایه تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط رجوع کنند.
بدیهی است که جهت شرکت در جلسه آزمون فوق، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و عرضه آن الزامی است. ضمن اینکه سایر اطلاعات هم در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت این سازمان قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.
برپایه برنامه زمانی پیشبینی شده فرایند آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۹ از ساعت ۸: ۰۰ بامداد روز پنج شنبه مورخ ۹ مرداد در ۶۰ شهرستان مختلف کشور آغاز خواهد شد و نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده است.
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نموده است که داوطلبان از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (به جز مدارک تاکید شده) و هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی و محاسباتی (از قبیل تلفن همراه حتی خاموش، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، دستبند هوشمند، پیجر و ماشین حساب)، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن اجتناب کنند. بدیهی است که به همراه داشتن هرکدام از وسایل مندرج در این بند بعنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذی ربط برابر آئین نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد و باعث محرومیت از گزینش در آزمون میشود.
همینطور آدرس و محل باجه های رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان فوق بر اساس شهرستان محل آزمون آنان در سایت این سازمان قرار گرفته هست، داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون باید برپایه توضیحات بند «د» اطلاعیه دیگه انتشار یافته است اقدام و در صورت نیاز از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۲: ۰۰ و از ساعت ۱۴: ۰۰ بعدازظهر تا ۱۸: ۰۰یکی از روزهای سه شنبه ۷ و چهارشنبه ۸ مرداد به حوزه های رفع نقص کارت رجوع کنند.1399/05/01
23:39:07
5.0 / 5
2458
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , سایت , قلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
کونفه