ساخت بزرگترین پروژه درمانی در قزوین شروع شد

ساخت بزرگترین پروژه درمانی در قزوین شروع شد

به گزارش كونفه در مراسمی با حضور مدیرعامل شركت مادر تخصصی ساخت و تجهیز مراكزبهداشتی و درمانی وزارت بهداشت، عملیات اجرایی بزرگترین پروژه درمانی ۷۰۰ تختخوابی در قزوین اغاز شد.


به گزارش كونفه به نقل از مهر، روز سه شنبه در مراسمی با حضور مجید احمری مدیرعامل شركت مادر تخصصی ساخت و تجهیز مراكز بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت، منوچهر مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشكی قزوین، علی فرخزاد معاون عمرانی، پیرمرادی مدیركل دفتر فنی و مسعود حق لطفی مدیركل راه و شهرسازی استان، ساخت بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی در شهرك كوثر و شمال غربی شهر قزوین شروع شد.
یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشكی قزوین در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه به خبرنگار مهر اظهار داشت: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۸۰ هزار مترمربع ایجاد می شود و با تامین همه نیازهای درمانی بعنوان یك بیمارستان جامع تلقی می گردد.وی اضافه كرد: فاز اول این بیمارستان با ۶۰ میلیارد تومان هزینه در مدت دو سال اجرا می گردد و امیدواریم در صورت تامین بموقع منابع مالی این مركز بزرگ درمانی در حداكثر ۴ سال آماده بهره برداری شود.
یوسفی خاطرنشان كرد: این بیمارستان دارای بخش های داخلی، جراحی، اطفال، زنان و زایمان، روان درمانی، اورژانس، ال دی آر، واحدهای زایمان تك تخته، سی سی یو و ای سی یو و سایر بخش های مورد نیاز است.

1397/09/16
22:36:55
5.0 / 5
4576
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کونفه