معاون وزیر بهداشت:

شرایط زیست پزشکان در مناطق محروم فراهم می شود

شرایط زیست پزشکان در مناطق محروم فراهم می شود

به گزارش کونفه، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: با فراهم سازی زیرساخت ها و شرایط زیست پزشکان در مناطق محروم به دنبال عرضه خدمات هرچه بهتر و با کیفیت تر به مردم بخصوص در مناطق مرزی و کم برخوردار هستیم.


به گزارش کونفه به نقل از خبرگزاری ایرنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روز چهارشنبه به نقل از دکتر بهروز رحیمی در جریان سفر به مناطق محروم استان بوشهر و بازدید از بیمارستان بقیه الله اعظم (عج) دیلم ضمن اشاره به سیاست های وزارت بهداشت در توجه به مناطق محروم اضافه کرد: از نگاه وزارت بهداشت شهرستان های کم برخورداری مانند دیلم نیازمند توجه و مراقبت بیشتری بخصوص در حوزه سلامت هستند.
وی بیان نمود: مشارکت کریمانه خیرین حوزه سلامت در مناطق محروم و کم برخوردار سبب ارتقای سطح خدمات بهداشت و درمان به مردم این مناطق است.
رحیمی بیان نمود: یکی از نکات برجسته در شهرستان دیلم مشارکت فعال خیرین است که کرامت و مشارکت آنان در پروژه های بهداشتی و درمانی به غیر از برکات مالی، سبب تکثر مهربانی و انسانیت می شود.
وی ضمن تقدیر از خیرین سلامت استان بوشهر، بیان نمود: توسعه اورژانس بیمارستان و راه اندازی بخش های ویژه NICU و ICU و CCU از ازجمله طرح های توسعه ای بیمارستان بقیه الله اعظم (عج) شهرستان دیلم است که با مشارکت خیرین حوزه سلامت درحال تکمیل است.1401/05/26
22:23:59
5.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
کونفه