به صدا در آمدن زنگ اخطار كرونا در اصفهان

به صدا در آمدن زنگ اخطار كرونا در اصفهان

به گزارش کونفه سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا از زنگ اخطار کرونا با تغییر وضعیت رنگ آبی به زرد در شهرستان اردستان اطلاع داد و شهروندان را از هرگونه عادی انگاری پرهیز کرد.حجت الله غلامی درگفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین ضمن اشاره به وضعیت مطلوب اما شکننده کرونا در استان اصفهان عنوان کرد: در نشست اخیر ستاد استانی مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کاشان گزارش مبسوطی از روند درگیری استان اصفهان با ویروس کرونا و اقدامات انجام شده عرضه کردند.
وی اضافه کرد: تغییر رنگ بندی از آبی به زرد در شهرستان اردستان هشداری است که نشان داده است اگر عادی انگاری نسبت به کرونا تداوم داشته باشد شرایط به روزهای نامطلوب گذشته برمی گردد.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا با تکیه بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پرهیز از هرگونه تجمع و مهمانی های خانوادگی اظهار داشت: متاسفانه رعایت نکات در ارتباط با کرونا توسط شهروندان از مرز ۹۵ درصد به متوسط ۸۰درصد کاهش یافته است که در هفته های آتی نگران کننده است.
تشکیل ستاد سفرهای ایمن در روزهای نوروز
غلامی با بیان تشکیل «ستاد سفرهای ایمن» در روزهای نوروز و تدوین دستورالعمل مربوطه با محوریت معاونت عمرانی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: مراسم روز ۲۲ بهمن سال جاری محدود و به صورت موتوری و خودرویی است.
حضور جمالی نژاد در اصفهان و بهره برداری برخی از پروژه های دهه فجر
معاون عمرانی استانداری اصفهان در ادامه به سفر رئیس معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در روز پنج شنبه به استان اصفهان اطلاع داد و اظهار داشت: در این سفر برخی از پروژه های عمرانی استان اصفهان در شهرستانهای مبارکه و فلاورجان به مناسبت ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.
۴۶

1399/11/16
23:12:46
0.0 / 5
903
تگهای خبر: آب , آنلاین , بهداشت , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵